En son Etkinlikler

Gençlik Çalıştayı

Konu: Gençlik Katılımı Son Başvuru Tarihi: 02.11.2021 Tarih ve Saat: 4 Aralık 2021 | 10.00 Yer: Türkan Saylan Kültür MerkeziAlsancak, Kıbrıs Şehitleri Cd. No:12Konak | İzmir İzmir'de gençlik katılımı sorunlarına yönelik farkındalığı artırmak ve gençlik katılım mekanizmaları kurmak için aramıza katıl. Gerçekleştireceğimiz çalıştay ile kentte yaşayan gençlerin sorunlarını, katılım mekanizmalarını konuşacağız ve İzmir'in gençlik raporunu hazırlayacağız.

İzmir 2030 Biyoçeşitlilik Gençlik Elçileri Programı

📢 İzmir 2030 Biyoçeşitlilik Gençlik Elçileri Programı Elçilerini Arıyor!Sosyal İklim Derneği olarak Fransa’nın Türkiye Büyükelçiliği ve İzmir Büyükşehir Belediyesi iş birliği ile gerçekleştireceğimiz İzmir 2030 Biyoçeşitlilik Gençlik Elçileri Programı başlıyor! Program kapsamında İzmir ilinden 40 Biyoçeşitlilik Elçisi seçilecektir. Biyoçeşitlilik Elçileri’nden yüz yüze ve çevrim içi ortamda gerçekleştirilecek 9 eğitime katılmaları ve 3 atölye çalışmasına katılmaları...

Yerel İklim Gençlik Elçileri Programı Başvuruları

Konu: İklim Eylemi ve Gençlik Katılımı Başvuru Tarihleri: 06.09.2021 - 20.09.2021 Yer: Konak/İZMİR İklim kriziyle Konak'ta mücadele etmek, ulusal ve uluslararası alanda savunuculuk faaliyetleri gerçekleştirmek için YİGEP'e başvur. Bu programda; İklim eylemiİklim politikalarıİklim iletişimi alanlarında eğitimler ve atölyeler gerçekleştireceğiz.